November 2013

|1.Červená zóna | Nějaká mise?

10. november 2013 at 23:11 | Frankie Gray |  Červená zóna.

V první řadě, než budete moc začít číst, se chci omluvit. Většinou poznáte že děj je z dvou úhlů dvou holek. Rozdíly poznáte, pro případě se pokusím někdy nakreslit i jejich vzhledy a popřípadě to nějak více méně rozlišit.


Povídka: Červená zóna | Zone of fear and blood

10. november 2013 at 23:00 | Frankie Gray |  Červená zóna.

Autor: Frankie
Název: Červená zóna | EN: Zone of Fear and Blood
Žánr: Sci-fi, Horror
Děj: Rok 2015, Evropa

Upozornění: Hrubá mluva, Sex, Násilí

Postavy: Jsou založené na reálných lidech. Především na hercích, to ostatní jsou tak nějak... lidi které znám.

Útržek: "Na začátku byla nemoc. Každý ji zná jako Rakovinu. Něco málo se o téhle nemoci ví, ale ne tolik aby se dala kompletně vyléčit ať je v jakémkoliv stadiu. Každý den na tuhle nemoc umírají stovky až tisíce lidí.
Dnes se to mělo ale změnit. Na trh přišel lék, který měl rakovinu zastavit ať byla ve svém ničení jak daleko chtěla. Revoluční přípravek který zasáhnul v pravý čas. Tak to říkali v reklamách, všichni tomu věřili do té doby, až když se začalo dít to co se rozpoutalo hned po tom. Když pilulka přišla do styku s lidskou tkání, po dvou až třech dnech, se lidské tělo začalo mutovat a měnit, člověku chlupatila kůže, rostli mu delší nehty a zuby. Podle všech informací, tohle bylo to nejlepší co se mohlo stát. V horším případě jste se snažili zabít všechno živé kolem sebe, váš mozek vypnul, nebo spíše začal fungovat jako by se chtěl sám zničit, začali zvracet vlastní vnitřnosti, lámali si vlastní končetiny, vydrápávali si oči. Jenom díky tomuhle, vznikla v polovině státech karanténa. Zatím byla na oranžovém bodě, což mělo ten význam že na tom Evropa a USA nebyli tak špatně. Všechno to vypadalo tak že se to opět může vytratit. Ale všechno je to jinak.

"Vítejte v červené zóně" "

Program použitý ke psaní: Microsoft word.
Prozatimní počet stran: 29
Prozatimní počet znaků: 100 000
Prozatimní počet slov: 22 940

Stav: Rozepsané

Vítám vás na novém blogu!

9. november 2013 at 23:22 | Frankie Gray
Ahoj.

Takže vás chci pozdravit u sebe na mém novém blogu. Budu se tu věnovat hlavně povídkám, které moje mysl pustí ven a dále pak tak nějaké inspirující hudbě nebo básním. Moje tvorba je převážně depresivní, sci-fi s kapkou humoru, někdy si připadám jako blázen při psaní povídek, ale to je detail.

Každopádně ještě pracuju na designu který není hotový, ale brzo bude, bude to chtít ale asi kávu :D